Dermaplaning: een behandelaar met zwarte handschoenen houdt een steriel mesje tegen de huid van een gezicht.

Schoonheidssalon in Berlicum

Huidverbetering en ontspanning, samen.

Ik ben Dena, gediplomeerd allround schoonheidsspecialist. In een gratis intake kijken we samen wat jouw huid nodig heeft.

Weet je niet waar je moet beginnen? Dan kijken we samen, in een gratis intake.

Mijn naam is Dena van der Heijden en ik ben gediplomeerd allround schoonheidsspecialist. Mijn visie is dat we samen gaan kijken naar jouw wensen en doelen, zodat je met een fijn en ontspannen gevoel de salon verlaat. Met perfectionisme en doelgerichtheid zorgen we er met de producten van SPA SalonnePro voor dat we al jouw doelen kunnen bereiken.

Er is veel te bereiken met huidverbeterende behandelingen, maar het is zeker ook belangrijk om thuis met de producten verder te gaan. Weet je niet zo goed waar je moet beginnen? Dan kijken we samen, in een gratis intake, naar de beste behandeling en het beste thuisgebruik voor jou.

Natuurlijk kun je ook terecht voor een ontspannende gezichtsbehandeling, afgestemd op jouw huidtype.

Behandelkamer met de tekst Glow Beauty House op de muur en een klant op het behandelbed.
De salon aan de Laar in Berlicum

Huidverbetering

Natuurlijke huidverbetering met de producten van SPA SalonnePro, een Nederlands huidverzorgingsmerk.

  • Microneedling: een gezicht wordt behandeld met een pen met minuscule naaldjes.

    Microneedling

    €120

    Minuscule naaldjes prikkelen het bindweefsel, waardoor de aanmaak van collageen en elastine op gang komt. De huid wordt steviger en elastischer.

    Boek

    Meer over deze behandeling
  • Een lachende vrouw met een groen kruidenmasker op het gezicht.

    BIO peeling

    €104

    Een 100% natuurlijke mix van kruiden en algen voedt de basaalcellenlaag, voor huidverbetering van binnenuit.

    Boek

    Meer over deze behandeling
  • Drie Linder Health peelingflesjes op marmer, naast een glazen schaaltje.

    Linder Health peeling

    €102

    Hoogwaardige peelings die de huid diepgaand vernieuwen en worden afgestemd op jouw huidtype en wensen.

    Boek

    Meer over deze behandeling
  • Dermaplaning in zwart-wit: een mesje wordt over de huid van een gezicht geleid.

    Dermaplaning

    €85

    Een steriel mesje verwijdert dode huidcellen en donshaartjes voor een natuurlijke glow. Pijnloos en niet schadelijk voor de huid.

    Boek

    Meer over deze behandeling
Zes flesjes van SPA SalonnePro op een beige textiel.

Gezichts­behandelingen

Alle gezichtsbehandelingen worden afgestemd op jouw huidtype, met de producten van SPA SalonnePro.

  • SPA Zen

    €42

    Een basisbehandeling van ca. 30 minuten: reiniging en een voedend masker. Perfect om kennis te maken met de producten.

  • SPA Sensitive

    €75

    Voor de gevoelige huid, ook bij couperose of rosacea. Milde producten die de huidbarrière niet aantasten.

  • SPA Hydra

    €75

    Voor de droge of vochtarme huid: hyaluronzuur herstelt de vochtbalans, zodat de huid er voller uitziet.

  • SPA Boost

    €80

    Voor een huid met tekenen van veroudering, met een intensief BioCellulose masker met stamcel-peptiden.

  • SPA Balance

    €80
  • SPA Oxygen

    €85

    Pakt hyperpigmentatie intensief aan met glycolzuur en een BioCellulose Oxygen Mask, voor een stralendere, egalere huid.

Extra bij je behandeling

  • Wenkbrauwen harsen€6
  • Wenkbrauwen verven en harsen€12,50
  • Bovenlip of kin harsen€6
  • Bovenlip en kin harsen€12
  • Kin, bovenlip en wangen harsen€18
  • Vitamine C boost€10
  • Vitamine B boost€10

De vitamine C boost is pure vitamine C in de bioactieve vorm (L-ascorbinezuur), een oplossing van ongeveer 20%. De vitamine B boost is Niacinamide, ook een oplossing van 20%.

Maak online je afspraak

Met een lekker bakje koffie voor de perfecte nagels en wenkbrauwen.

BIAB treatment

BIAB staat voor Builder In A Bottle en wordt geplaatst op de natuurlijke nagel. Met een speciale, flexibele bouwgel geef je je eigen nagels extra kracht en bescherming, terwijl ze toch natuurlijk blijven. Zo krijgen je nagels de kans om goed te groeien, zonder scheurtjes.

Zeer geschikt voor nagelbijters, of als je gewoon mooie, verzorgde nagels wilt.

  • Nagels met een zachte witte french-rand, close-up.
  • Korte, glanzende nagels in een beige tint.
  • Nagels met dunne roze en oranje lijnen, voor een groene struik.
  • Een hand met roze nagels op een witte handdoek.
  • Close-up van een oog met een gevormde en geverfde wenkbrauw.

BIAB nagels

  • BIAB treatment€52
  • BIAB color€59
  • BIAB french€59
  • BIAB verwijderen€25

Wenkbrauwen

  • Tinting brows€34
  • Shaping brows€15,50

Maak online je afspraak

SPA SalonnePro is een Nederlands merk. Natuurlijke huidverbetering en verzorging voor iedereen.

  • Vegan

  • Dierproefvrij

  • Parabeenvrij

  • Sulfaatvrij

  • Vrij van minerale oliën

De producten zijn ontwikkeld met organisch gecertificeerde ingrediënten, boordevol fruitextracten, heerlijke oliën en pure werkstoffen zoals honing en aloĆ« vera.

Prijzen

Huidverbetering

  • Microneedling€120
  • BIO peeling€104
  • Linder Health peeling€102
  • Dermaplaning€85

Gezichtsbehandelingen

  • SPA Zen€42
  • SPA Sensitive€75
  • SPA Hydra€75
  • SPA Boost€80
  • SPA Balance€80
  • SPA Oxygen€85

Extra bij je behandeling

  • Wenkbrauwen harsen€6
  • Wenkbrauwen verven en harsen€12,50
  • Bovenlip of kin harsen€6
  • Bovenlip en kin harsen€12
  • Kin, bovenlip en wangen€18
  • Vitamine C boost€10
  • Vitamine B boost€10

BIAB nagels

  • BIAB treatment€52
  • BIAB color treatment€59
  • BIAB french treatment€59
  • BIAB verwijderen€25

Wenkbrauwen

  • Tinting brows€34
  • Shaping brows€15,50

Maak je afspraak.

Boek online, of stuur Dena een bericht. Weet je nog niet welke behandeling bij je past? Plan dan een gratis intake.

info@glowbeautyhouse.nl

Adres

Glow Beauty House
Laar 35
5258 TJ Berlicum

Openingstijden

Openingstijden
MaandagGesloten
DinsdagGesloten
Woensdag8.30 tot 18.00
Donderdag8.30 tot 18.00
Vrijdag8.30 tot 18.00
Zaterdag10.00 tot 16.00
ZondagGesloten
Afspraak maken