Schoonheidssalon in Berlicum
Huidverbetering en ontspanning, samen.
Ik ben Dena, gediplomeerd allround schoonheidsspecialist. In een gratis intake kijken we samen wat jouw huid nodig heeft.
Weet je niet waar je moet beginnen? Dan kijken we samen, in een gratis intake.
Mijn naam is Dena van der Heijden en ik ben gediplomeerd allround schoonheidsspecialist. Mijn visie is dat we samen gaan kijken naar jouw wensen en doelen, zodat je met een fijn en ontspannen gevoel de salon verlaat. Met perfectionisme en doelgerichtheid zorgen we er met de producten van SPA SalonnePro voor dat we al jouw doelen kunnen bereiken.
Er is veel te bereiken met huidverbeterende behandelingen, maar het is zeker ook belangrijk om thuis met de producten verder te gaan. Weet je niet zo goed waar je moet beginnen? Dan kijken we samen, in een gratis intake, naar de beste behandeling en het beste thuisgebruik voor jou.
Natuurlijk kun je ook terecht voor een ontspannende gezichtsbehandeling, afgestemd op jouw huidtype.
Huidverbetering
Natuurlijke huidverbetering met de producten van SPA SalonnePro, een Nederlands huidverzorgingsmerk.
-

Microneedling
€120
Minuscule naaldjes prikkelen het bindweefsel, waardoor de aanmaak van collageen en elastine op gang komt. De huid wordt steviger en elastischer.
Meer over deze behandeling -

BIO peeling
€104
Een 100% natuurlijke mix van kruiden en algen voedt de basaalcellenlaag, voor huidverbetering van binnenuit.
Meer over deze behandeling -

Linder Health peeling
€102
Hoogwaardige peelings die de huid diepgaand vernieuwen en worden afgestemd op jouw huidtype en wensen.
Meer over deze behandeling -

Dermaplaning
€85
Een steriel mesje verwijdert dode huidcellen en donshaartjes voor een natuurlijke glow. Pijnloos en niet schadelijk voor de huid.
Meer over deze behandeling
Gezichtsbehandelingen
Alle gezichtsbehandelingen worden afgestemd op jouw huidtype, met de producten van SPA SalonnePro.
SPA Zen
€42Een basisbehandeling van ca. 30 minuten: reiniging en een voedend masker. Perfect om kennis te maken met de producten.
SPA Sensitive
€75Voor de gevoelige huid, ook bij couperose of rosacea. Milde producten die de huidbarrière niet aantasten.
SPA Hydra
€75Voor de droge of vochtarme huid: hyaluronzuur herstelt de vochtbalans, zodat de huid er voller uitziet.
SPA Boost
€80Voor een huid met tekenen van veroudering, met een intensief BioCellulose masker met stamcel-peptiden.
SPA Balance
€80SPA Oxygen
€85Pakt hyperpigmentatie intensief aan met glycolzuur en een BioCellulose Oxygen Mask, voor een stralendere, egalere huid.
Extra bij je behandeling
- Wenkbrauwen harsen€6
- Wenkbrauwen verven en harsen€12,50
- Bovenlip of kin harsen€6
- Bovenlip en kin harsen€12
- Kin, bovenlip en wangen harsen€18
- Vitamine C boost€10
- Vitamine B boost€10
De vitamine C boost is pure vitamine C in de bioactieve vorm (L-ascorbinezuur), een oplossing van ongeveer 20%. De vitamine B boost is Niacinamide, ook een oplossing van 20%.
Met een lekker bakje koffie voor de perfecte nagels en wenkbrauwen.
BIAB treatment
BIAB staat voor Builder In A Bottle en wordt geplaatst op de natuurlijke nagel. Met een speciale, flexibele bouwgel geef je je eigen nagels extra kracht en bescherming, terwijl ze toch natuurlijk blijven. Zo krijgen je nagels de kans om goed te groeien, zonder scheurtjes.
Zeer geschikt voor nagelbijters, of als je gewoon mooie, verzorgde nagels wilt.
BIAB nagels
- BIAB treatment€52
- BIAB color€59
- BIAB french€59
- BIAB verwijderen€25
Wenkbrauwen
- Tinting brows€34
- Shaping brows€15,50
SPA SalonnePro is een Nederlands merk. Natuurlijke huidverbetering en verzorging voor iedereen.
-
Vegan
-
Dierproefvrij
-
Parabeenvrij
-
Sulfaatvrij
-
Vrij van minerale oliën
De producten zijn ontwikkeld met organisch gecertificeerde ingrediënten, boordevol fruitextracten, heerlijke oliën en pure werkstoffen zoals honing en aloĆ« vera.
Prijzen
Huidverbetering
- Microneedling€120
- BIO peeling€104
- Linder Health peeling€102
- Dermaplaning€85
Gezichtsbehandelingen
- SPA Zen€42
- SPA Sensitive€75
- SPA Hydra€75
- SPA Boost€80
- SPA Balance€80
- SPA Oxygen€85
Extra bij je behandeling
- Wenkbrauwen harsen€6
- Wenkbrauwen verven en harsen€12,50
- Bovenlip of kin harsen€6
- Bovenlip en kin harsen€12
- Kin, bovenlip en wangen€18
- Vitamine C boost€10
- Vitamine B boost€10
BIAB nagels
- BIAB treatment€52
- BIAB color treatment€59
- BIAB french treatment€59
- BIAB verwijderen€25
Wenkbrauwen
- Tinting brows€34
- Shaping brows€15,50
Maak je afspraak.
Boek online, of stuur Dena een bericht. Weet je nog niet welke behandeling bij je past? Plan dan een gratis intake.
Adres
Glow Beauty HouseLaar 35
5258 TJ Berlicum
Openingstijden
| Maandag | Gesloten |
|---|---|
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | 8.30 tot 18.00 |
| Donderdag | 8.30 tot 18.00 |
| Vrijdag | 8.30 tot 18.00 |
| Zaterdag | 10.00 tot 16.00 |
| Zondag | Gesloten |




